пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

LO for PABD

 Привіт))) Сьогодні день Інтернету, у мене графік))) А як інакше усе встигнути? Я без графіку нікуди))) І подарунки у мене по графіку, аха))) Хоча Олег уміє, мене вічно вибити з нього))) І тим цікавіше життя особисте))) Сьогодні про скрапове життя))) У мене повний Merry Christmas ))) Новорічні фото зйомки, Новорічні проекти для ДК, і пісні на всю гучність, привіт сусіди)))
А ще ну абсолютно часу немає, так у садік попросили Різдвяний віночок, і от візьми Надя і скажі НІ, так ні))))

Отож)) Сьогодні мої роботи для PABD . Заварюйте собі чаю, кави, молока чи какао і вперед гуляти за натхненням!

Hi PABD fans! Today me Nadiya Bilovodenko is here with my inspirations projects! and today I did two projects for you. Make yourself a coffee or tea, please, and let's look closer.  Today I want to show you how versatile is the stamps for scrapbooking.
The first project is miхed media LO.Штампи це не завжди, далеко не завжди КАС, інколи це абсолютно 100% Міксед медіа, і тоді штампами можна класно і цікаво допрацювати фон.

At the mixed media projects stamps complement the overall picture.

It often happens that the scrap paper is too light, that's when we take the background stamps and do accents.ООО))) А тепер найцікавіше))) Так як більшість моїх робіт, для себе/друзів/рідних, то і роблю усе як я люблю. Альбомчик фрістайл. Зібрала усе що люблю., всі фото в ньому дуже-дуже особисті, прем"єра, що називається.

My second project - an album. All the photos in it is very personal, it is my closest people.
Альбомчик подарунок для моєї мами, мама любить голубий колір, мама любить своїх внучок, Саша любить малювати, ну я люблю скрап))))

This is a gift for my mom. She loves the blue color, she loves my granddaughters, my daughter loves to draw, I love scrapbooking. ))))) 
Усе це поєдналось в альбомі)))) При чому Сашині малюнки малювались тут же, і вона уважно дивилась на те, що я клею на даній сторінці.
All this I has connected in the album. ))))
Графіка і риби, намальовані дитячою рукою, круто? Круто!!!
 Stamps I have as accents. It is always possible string any all of that you have. After all, we are the fairies, is not it? )))
Щоб не мучити вас детальками, пропоную вам невеличке відео. I suggest you to watch the video inspiration.
В блозі PABD можна переглянути невеличкий МК мо такій простій листівочці.


Хорошого вам Різдвяного настрою!!!!! Вірте у дива, я точно знаю, вони трапляються!!!


В роботі використала:
AT my projects i'm used:
Bold Butterflies

Humming blossom
Monstrous
Keys and Locks
Magical Fairies

Solid Shapes
Tangerine

Mandala
Layered Dahlias
Bold Hugs and Love

Немає коментарів:

Дописати коментар